اخباراخبار موتورسیکلت

فراخانی موتورهای برقی مدل‌های CAKE Ösa و CAKE Flex

اخبار خودرو

کمپانی CAKE در تولید موتورسیکلت فعالیت می‌کند و حالا به نظر می‌رسد که مدل‌های Ösa Flex آن با مشکل شکستگی پایه فرمان روبرو هستند. خوب است بدانید که این موتورسیکلت طرفداران زیادی دارد، با این حال، مشتریان با میل آلومینیومی فرمان آن مشکل دارند.

یکی از راکبان این مدل چند ماه گذشته به کمپانی سازنده ایمیلی ارسال کرده بود و اعلام کرد که هنگامی که در جاده مشغول رانندگی با این موتور بود، میل فرمان وسیله از جا در آمد! از آن زمان تاکنون، CAKE هیچ پیام دیگری مبنی بر شکستگی فرمان یا حوادث دیگری دریافت نکرده است.

CAKE Ösa و CAKE Flex

کمپانی سازنده درباره این مشکل تحقیقات زیادی کرد و به این نتیجه رسید که مشکل مربوطه ربطی به مواد اولیه‌ای که در این مدل از موتورسیکلت‌ها استفاده شده ندارد. پس از آن، در ماه اکتبر بررسی‌های بیشتری انجام و مشخص شد که  154 دستگاه از Ösa Flex تحت تاثیر این امر قرار گرفته و احتمال شکستگی در آنها افزایش یافته است.

سازنده این مدل از مشتریانی که آن را بین سال‌های 2020 تا 2022 خریداری کرده‌اند خواسته تا منتظر دریافت اطلاعیه از سوی شرکت باشند‌. آنطور که گفته شده، این اطلاعیه در اواخر امسال یعنی ماه دسامبر برای مشتریان مربوطه ارسال خواهد شد.

نظر شما درباره این امر چیست؟ آیا احتمال شکستگی پایه فرمان این مدل می‌تواند تاثیری روی خریداران آینده آن بگذارد؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

تبلیغ پایین مطلب

فاطمه آهنگریان

همیشه علاقه زیادی به حوزه خودرو و موتورسیکلت داشتم و اخبار مربوط به اون‌ها رو دنبال می‌کردم. همین اشتیاق فراوان باعث شد که با پلاس‌موتو آشنا بشم و مطالب مختلف در این زمینه رو ترجمه کنم، کم‌کم به سئوی متون مسلط شدم و حالا به عنوان عضوی از خانواده پلاس‌موتو حضور دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
گالری تصاویر آپاچی 200 نیوفیس گالری تصاویر هوندا CB150R گالری تصاویر هوندا هورنت 2 گالری تصاویر اسکوتر ویسته 249 بنلی 10 ادونچر برتر دنیا از نظر قدرت معرفی ۱۶ تا از بهترین موتور سیکلت‌های درون شهری سوزوکی اینازوما GW 250 با 2 سیلندر جسارتی در اندازه بیکینگ!