حامی مالی

10 برند مطرح ایمپلنت جهان

اخبار خودرو

مطرح ترین برندهای جهانی ایمپلنت، در حدود 10 مورد هستند. در این لیست ما کشورهای آشنایی مثل سوئیس و آلمان را معرفی خواهیم کرد.

10 برند مطرح ایمپلنت در جهان

برندهای مطرح ایمپلنت جهان ، مربوط به چه کشوری است؟

برندهای سوئیسی و آلمانی از مطرح ترین نمونه های ایمپلنت جهانی محسوب می شوند. ایمپلنت های فرانسوی و آمریکایی را هم میتوان در این رده قرار داد. همچنین در ادامه  به نمونه های برزیلی هم میتوان اشاره کرد. نمونه های اروپایی، از دیگر برندهای مطرح جهانی در سطح بین المللی هستند. به گروه های مختلفی از این ایمپلنت ها میتوان در سطوح جهانی دسترسی پیدا کرد. بیش از 150 کشور جهان در سطح بین المللی همواره اقدام به تولید قطعات ایمپلنت های دندانی می نمایند. البته مطرح ترین نمونه های رایج در دنیا، معمولا در 10 کشور از بین این موارد تولید می شود. در ادامه به نام این برندها، بیشتر خواهیم پرداخت. محبوب ترین و با کیفیت ترین برندها برای کاشت دندان، به شرح زیر هستند.

لیست 10 برند مطرح جهانی 

ایمپلنت نوع استرا، نابل بیوکر دو مدل سوئیسی اولی لیست را تشکیل می دهند. زایو و بگو، مدل های مطرح آلمانی از سری مدل های دیگر مطرح جهانی هستند. به این صورت، برندهای بسیار زیادی از مدل های جهانی را میتوان نام برد. انواع فرانسوی شامل ای دی ای، یوروتکنیکا از سری برندهای رایج امروزی محسوب می شوند. 

برای کسب اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان از بهترین برندهای ایمپلنت دندان می توانید از صفحه ( https://roshadent.com/%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%be%d9%84%d9%86%d8%aa-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86/ ) دیدن فرمایید. 

مدل های چینی شامل وانژو و هونگ کو، گرین دنتک از سری برندهای خارجی جهانی، با سطح کیفی بسیار بالایی هستند.

لیست برند های مطرح ایمپلنت جهانی

از بین نمونه های مطرح، اشترومن را نباید فراموش کرد. بقیه برندهای مطرح، در بین این مدل سوئیسی، سطح کیفی پایین تری دارند. معمولا انتخاب اول دندانپزشکان، این برند است. اما دلیل برتری این مدل چیست؟ قدرت تطابق بسیار بالای این برند با استخوان های موجود در قسمت دهان و دندان، مهم ترین دلیل این محبوبیت است. از نظر کیفی می توان این برند ایمپلنت را برتر دانست. اما تنها این دلیل را نباید کافی بدانیم. بلکه قیمت مناسب و کارایی فوق العاده این برند، از دیگر دلایل بسیار مهم مطرح شدن این برند است. از سال 1364، این برند جهانی ساخته شد. از آن سال به بعد، برندهای مطرح زیادی در بازار ارائه شد. با این وجود هیچ کدام به اندازه استرومن، مطرح نشدند.

ایمپلنت های ایرانی با محبوبیت جهانی 

ایمپلنت ساخت داخلی ایرانی، به اندازه نمونه های رایج بین المللی میتواند اعتبار و کیفیت داشته باشد. به همین صورت میتوان لیست متفاوتی برای برندهای جهانی معرفی کرد.

ایمپلنت های ایرانی به طور کلی هزینه های درمانی را کمتر می کنند. سطح کیفی مناسبی برای این برندهای وطنی می توان در نظر گرفت. برای کاهش هزینه های درمانی می توان از این برندهای داخلی بهره برد. جدول مربوط به نمونه های ایرانی را به سادگی می توانید در اینترنت جستجو کنید. قیمت مشخصی برای این برندها در حال حاضر نمی توان بیان کرد. بهتر است این مورد را توسط کلینیک مورد نظر بررسی کنید. به سادگی می توانید از بخش پذیرش کلینیک های دندانپزشکی، از هزینه های رایج درمان ایمپلنت مطلع شوید.

چند برند ایمپلنت، با محبوبیت جهانی

ابزارهای پزشکی و دندانپزشکی، در سال 1972 ارتقا چشمگیری پیدا کردند. درست در همین بازه زمانی، نمونه آمریکایی تولید شد. زیمر آمریکایی در ایران، از محبوبیت بالایی برخوردار است. جالب است بدانید که این برند همان نمونه حاصل از ارتقای ابزارهای دندانپزشکی است. با وجود ارائه برندهای جدید، تعداد زیادی از دندانپزشکان از این برند استفاده می کنند. کیفیت بالای این محصول، سبب اقبال تعداد زیادی از دندانپزشکان ایرانی به این برند شده است. تحریم های رایج در آمریکا، سبب کاهش دسترسی به این برند جهانی شد.

 با این وجود هنوز از طریق کشورهای واسطه می توان به آن دسترسی داشت. ایمپلنت زیمر، به اندازه  گذشته طرفداران خود را دارد. قیمت محصولات کره ای و چینی، نسبت به نمونه آمریکایی پایین تر است. حفظ جایگاه برندهای مطرح کره ای و چینی، به دلیل قیمت آن ها اتفاق افتاده است. علت جایگاه بالاتر نمونه آمریکایی، قیمت آن می باشد.

کیفیت بالا و جایگاه برتر این ایمپلنت، نتیجه رعایت تمامی استانداردها در ساخت این برند است.

 برندهای سوئیسی و برزیلی، محصول مشترک این دو کشور، از بالاترین سطح کیفی برخوردار هستند. به طوری که برند آکوا از این همکاری حاصل شد. درست در این زمان، رقیبی بسیار شایسته برای برند استرومن به بازار عرضه شد. شاید بتوان از نظر کیفیت ایمپلنت، این چند برند را مهم ترین رقبای یکدیگر دانست. نمونه های رایج قیمت ایمپلنت کره ای با بازه قیمتی 6 تا 12 میلیون تومان، می تواند از مطرح ترین قیمت های جهانی باشد.

کشورهای خاورمیانه از نظر انجام درمان کاشت دندان، اهمیت بالاتری دارند. دلیل این امر قیمت مناسب این درمان اختصاصی است. به همین منظور معمولا کمترین قیمت را برای یک درمان قطعی در ناحیه خلیج فارس در نظر می گیرند.گردشگران خارجی، برای درمان های مربوط به دندانپزشکی معمولا به این کشورها سفر می کنند. 10 برند مورد اشاره در این مطلب را به راحتی می توان در این کشورها یافت.

تبلیغ پایین مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
گالری تصاویر آپاچی 200 نیوفیس گالری تصاویر هوندا CB150R گالری تصاویر هوندا هورنت 2 گالری تصاویر اسکوتر ویسته 249 بنلی 10 ادونچر برتر دنیا از نظر قدرت معرفی ۱۶ تا از بهترین موتور سیکلت‌های درون شهری سوزوکی اینازوما GW 250 با 2 سیلندر جسارتی در اندازه بیکینگ!