اخباراخبار موتورسیکلت

هشت هزار موتورسیکلت بلاتکلیف در بوشهر

اخبار خودرو

به گزارش پلاس موتو به نقل از ایرنا، مهر انگیز رئیس کل دادگستری بوشهر گفت: پس از بازدیدهای انجام شده در استان بوشهر مشخص شد بیش از 8700 دستگاه موتورسیکلت توقیفی و بلاتکلیف در این استان وجود دارد.

وی افزود: پس از دستورات صادر شده توسط رئیس قوه قضاییه طرح بازدید از پارگینگ وسایل نقلیه توقیفی در این استان آغاز شده است و اداره کل دادگستری موظف گردیده است تا تعیین تکلیف تمامی این موتورسیکلت‌ها و خودروها موضوع را به جدیت دنبال کند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط این موتورسیکلت‌ها، در صورت عدم مراجعه مالکین این وسایل، تا 2 ماه آینده تمامی این وسایل نقلیه به عنوان اموال بلا صاحب توسط شعبه 49 دادگستری به مزایده گذاشته می‌شود.

مهر انگیز همچنین عنوان داشت که افراد می‌توانند با مراجعه به دادگستری و ارائه مدارک مالکیت، موتورسیکلت خود را تحویل بگیرند.

تبلیغ پایین مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
گالری تصاویر آپاچی 200 نیوفیس گالری تصاویر هوندا CB150R گالری تصاویر هوندا هورنت 2 گالری تصاویر اسکوتر ویسته 249 بنلی 10 ادونچر برتر دنیا از نظر قدرت معرفی ۱۶ تا از بهترین موتور سیکلت‌های درون شهری سوزوکی اینازوما GW 250 با 2 سیلندر جسارتی در اندازه بیکینگ!