اخباراخبار موتورسیکلت برقی

100 هزار اسکوتر برقی اشتراکی در تهران

اخبار خودرو

صبح امروز و در حاشیه مراسم رونمایی از موتورسیکلت برقی شرکت پست، مجتبی شفیعی مطالب جدیدی را در خصوص موتورسیکلت‌های برقی عنوان کرد.

وی ضمن اشاره به برنامه‌های ویژه شهرداری تهران برای عرضه موتورهای برقی با وام کم بهره و تسهیلات ویژه از سوی شهرداری تهران، در خصوص موتورهای برقی گفت: برای اولین بار این اسکوترهای برقی با باطری سوآپ حرکت کرده و به همین دلیل دیگر نیازی نیست هر بار موتورسیکلت برای حرکت شارژ بشود.

همچنین وی در خصوص طرح موتورهای اشتراکی گفت: با مشارکت مناسب صورت گرفته توسط بخش خصوصی، اسکوترهای اشتراکی به سطح شرح آمده‌اند.

پس از همین موضوع شرکت‌های دیگری برای توسعه این طرح اعلام آمادگی کرده و به تازگی یکی از شرکت‌های فعال دراین حوزه، اعلام کرده است که می‌تواند تا 100 هزار اسکوتر برقی اشتراکی را برای استفاده شهروندان به تهران بیاورد!

تبلیغ پایین مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
گالری تصاویر آپاچی 200 نیوفیس گالری تصاویر هوندا CB150R گالری تصاویر هوندا هورنت 2 گالری تصاویر اسکوتر ویسته 249 بنلی 10 ادونچر برتر دنیا از نظر قدرت معرفی ۱۶ تا از بهترین موتور سیکلت‌های درون شهری سوزوکی اینازوما GW 250 با 2 سیلندر جسارتی در اندازه بیکینگ!