درباره پلاس موتو

با ورود صنعت موتورسیکلت و همچنین مدل‌های جذاب به بازارهای بین المللی و به دنبال آن بازار کشورمان، علاقه مردم نیز به حوزه موتورسیکلت‌ها روز به روز افزایش یافته است. این وسیله پرکاربرد در کنار دوچرخه و اسکوترهای برقی این روزها یکی از اولین انتخاب‌های مردم در جهان برای تسهیل رفت و آمدشان به شمار می‌آید.

امروزه در فضای وب، سایت‌های زیادی در حوزه خودرو فعالیت داشته و دارند؛ اما خلاء یک سایت جامع خبری، آموزشی در بخش موتورسیکلت و اسکوترها و دوچرخه کاملا حس می‌شود.

پلاس موتو، از پاییز سال 1401، با بهره گیری از تیمی با سابقه و حرفه‌ای در حوزه صنعت کشور، در تلاش خواهد بود تا با تولید محتوای اختصاصی و ارتباط مناسب و نزدیک با تولیدکنندگان و نمایندگی‌های اصلی این حوزه، مطالبی با کیفیت و در شان کاربران ایرانی را تهیه و منتشر نماید.

ساختار منظم، مطالب کاملا فنی و ویرایش شده، مقالات آموزشی و بررسی‌های تخصصی خود ثابت خواهد کرد که وارد چه سایت متفاوتی شده‌اید و از پشتیبانی چه تیم متخصصی برخوردار خواهید شد.

خواهشمندیم شما نیز ما را در ارایه پیشنهادات و یاری رساندن برای آغاز یک مسیر جذاب همراهی کنید.

لازم به ذکر است که سایت پلاس موتو، زیرمجموعه‌ای از سایت موفق چرخان به عنوان یکی از برترین پایگاه‌های خبری حوزه خودرو به شمار می‌رود.

رسانه‌های گروه خبری پلاس

مشتاق دیدارتان هستیم 🙂